Holý Buchty aneb diskuse o rádiové zábavě nejen pro mladé posluchače

29. leden 2019
Buchty o tetování

Moderátorky pořadu Buchty Radia Wave Zuzana Fuksová a Ivana Veselovská vyráží do Olomouce, aby zde diskutovaly nad rádiovou zábavou, která bude bavit nejenom mladé. Do diskuse s nimi se zapojí moderátor pořadu On Air Šimon Holý.

Každá středa večer patří ve vysílání Radia Wave Buchtám – sofistikovaně neserióznímu zábavnému holčičímu povídání o tématech od uklízení až po rakovinu. V hodinovém pořadu si dvě, podle svých slov amatérské, moderátorky povídají o běžných tématech, které se dotýkají nás všech.

Šimon Holý je jeden z moderátorů pořadu On Air. Toto proudové vysílání nabité muzikou, kulturními tipy, recenzemi, rozhovory i názorovou publicistikou můžete na Radiu Wave poslouchat ve všední dny i o víkendu ráno a večer. Příspěvky redaktorů doplňuje hudební výběr toho nejlepšího z popu, indie rocku, urban muziky a elektronické hudby.

Moderovaná diskuse se všemi třemi moderátory na téma rádiová zábava nejen pro mladé je součástí středečního doprovodného programu. Vyrazit na ni můžete do Atria Uměleckého centra UP od 16 hodin.

Podívejte se na kompletní program festivalu Prix Bohemia Radio.