Poslech reportáží na festivalu Prix Bohemia Radio

Čtyři dny nabité poslechem toho nejlepšího z rozhlasových dokumentů, dramat a reportáží, workshopy, debaty, koncerty i divadelní představení. Užij si mezinárodní festival rozhlasové tvorby Prix Bohemia Radio naplno!

Pondělí 1. 4.
Dokument
09:3018:30
Veřejný poslech a diskuze (kategorie Dokument)
Umělecké centrum UP (Divadelní sál – 3. patro)
Univerzitní 3, Olomouc
Vstupné:Zdarma na základě akreditace
18:0020:00
Konvikt kvíz
Studentská akce
Umělecké centrum UP (Atrium/Bistro)
Univerzitní 3, Olomouc
Vstupné:Vstup zdarma bez akreditace
19:3021:00
Slavnostní zahájení festivalu / koncert Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma
Vystoupí: Michaela Nosková, Martin Chodúr, Michaela Gemrotová, Jan Smigmator, Dasha a další | Moderuje: Jitka Novotná
Moravské divadlo Olomouc
Horní náměstí 22, Olomouc
20:3000:00
Kick off párty
Studentská akce
Umělecké centrum UP (Atrium/Bistro)
Univerzitní 3, Olomouc
Vstupné:Vstup zdarma bez akreditace
Úterý 2. 4.
Reportáž
09:3016:00
Veřejný poslech a diskuze (kategorie Reportáž)
Umělecké centrum UP (Divadelní sál – 3. patro)
Univerzitní 3, Olomouc
Vstupné:Zdarma na základě akreditace
10:0012:00
PRESSPEKTIVY
Workshop je veden v angličtině
Vault 42
Koželužská 31, Olomouc
Vstupné:Vstup na základě registrace
16:0017:30
Umělecké centrum UP (Atrium)
Univerzitní 3, Olomouc
Vstupné:Vstup zdarma bez akreditace
17:0019:00
Kam s nimi? aneb O vulgarismech ve vysílání
Tato debata není vhodná pro děti a mladistvé.
Umělecké centrum UP (Atrium)
Univerzitní 3, Olomouc
Vstupné:Vstup zdarma bez akreditace
19:0021:00
Radio Dreams
Projekce filmu
Umělecké centrum UP (Atrium)
Univerzitní 3, Olomouc
Vstupné:Vstup zdarma bez akreditace
20:0023:00
Dejvické divadlo: Dabing Street
Moravské divadlo Olomouc
Horní náměstí 22, Olomouc
22:0001:00
Zagami Jericho
Studentská party
Umělecké centrum UP (Atrium)
Univerzitní 3, Olomouc
Vstupné:Vstup zdarma bez akreditace
Středa 3. 4.
Drama
09:3018:30
Veřejný poslech a diskuze (kategorie Drama)
Umělecké centrum UP (Filmový sál – 3. patro)
Univerzitní 3, Olomouc
Vstupné:Zdarma na základě akreditace
10:0012:00
Seminář rozhlasového zpravodajství
Účast na základě registrace.
Filozofická fakulta UP
Třída Svobody 8, Olomouc
Vstupné:Uzavřená akce
10:0012:00
Dopoledne s Rádiem Junior
Český rozhlas Olomouc
Horní náměstí 21, Olomouc (Velké studio)
Vstupné:Uzavřená akce pro žáky ZŠ
18:0020:00
Radio Speed Dating
Seznamovací akce
Umělecké centrum UP (Atrium)
Univerzitní 3, Olomouc
Vstupné:Vstup zdarma bez akreditace
18:0019:00
Buchty Live s Ventolinem
Jazz Tibet Club
Sokolská 48, Olomouc
Vstupné:Vstup zdarma bez akreditace
19:3023:00
Radio Wave Live Session
Good Times Only, The Atavists, Ventolin
Jazz Tibet Club
Sokolská 48, Olomouc
Vstupné:Vstup zdarma bez akreditace
20:0022:00
Koncertní středa s ČRo Olomouc
Vystoupí: Dívčí kapela VESNA. Vstupenky k zakoupení v ČRo Olomouc.
Český rozhlas Olomouc
Horní náměstí 21, Olomouc (Velké studio)
20:3022:00
OLIVY
Improvizovaná show
Umělecké centrum UP (Atrium)
Univerzitní 3, Olomouc
Vstupné:Vstup zdarma bez akreditace
22:0001:00
DJ Šimon Holý
Studentská party
Umělecké centrum UP (Atrium)
Univerzitní 3, Olomouc
Vstupné:Vstup zdarma bez akreditace
Čtvrtek 4. 4.
Multimédia
09:3013:00
Veřejná prezentace a diskuse (kategorie Multimédia)
Prezentace soutěžních projektů.
Umělecké centrum UP (Filmový sál – 3. patro)
Univerzitní 3, Olomouc
Vstupné:Vstup zdarma na základě akreditace
13:0015:30
Veřejná prezentace a diskuse (kategorie Multimédia)
Prezentace studentských nesoutěžních projektů.
Umělecké centrum UP (Filmový sál – 3. patro)
Univerzitní 3, Olomouc
Vstupné:Vstup zdarma na základě akreditace
10:0011:00
Prix Bohemia relaxace
Muzikoterapeutická hluboká relaxace
Český rozhlas Olomouc
Horní náměstí 21, Olomouc
Vstupné:Vstup zdarma bez akreditace
14:0015:30
Šamanské bubnování v rozhlase
Český rozhlas Olomouc
Horní náměstí 21, Olomouc
Vstupné:Vstup zdarma bez akreditace
16:0017:30
Šamanské bubnování v rozhlase
Český rozhlas Olomouc
Horní náměstí 21, Olomouc
Vstupné:Vstup zdarma bez akreditace
20:0023:00
Slavnostní zakončení festivalu
Galavečer s předáváním cen 35. ročníku festivalu | Vystoupí: Berenika Kohoutová a Emil Viklický | Moderuje: Jitka Novotná
Arcibiskupský palác
Wurmova 9, Olomouc
Vstupné:Vstup na pozvání