Kdo se akredituje, poslouchá. Zajistěte si své místo na festivalu

11. únor 2019

Nenechte si ujít to nejlepší z rozhlasových dokumentů, dramat, reportáží a multimediálních projektů, které zazní na Prix Bohemia Radio 2019. Letošní ročník mezinárodního festivalu rozhlasové tvorby se uskuteční v Olomouci od 1. do 4. dubna. Čtyři dny nabité poslechem, debat, divadelních představení a workshopů si můžete užít do sytosti, stačí se jen akreditovat.

Na poslechy jedině s akreditací!

Rozhlasové dokumenty, dramata, reportáže a multimediální projekty, které budou bojovat o ceny Prix Bohemia Radio, si můžete vychutnat jedině s akreditační festivalovou kartou. Právě ta vám otevře dveře do světa nejrůznějších zvuků a žánrů, ke kterým si prostřednictvím vlastní fantazie přiřadíte obraz. 

Jak se akreditovat?

Prvně vyplňte jednoduchý akreditační formulář. Po svém příjezdu na festival pak v Akreditačním centru předložte potvrzenku s QR kódem, která vám po vyplnění formuláře dorazila na e-mail. Kromě detailnějších informací o festivalu obdržíte akreditační kartu se speciální festivalovou tašku. S akreditací se pak můžete ihned vydat na festivalový poslech.

Jaká je otevírací doba Akreditačního centra? Kde najdu všechna festivalová místa? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď v praktických informacích.

Festival Prix Bohemia Radio je blíž, než si myslíte, a Olomouc taky! Akreditujte se co nejdříve.

autor: nwe
Spustit audio