Kdo se akredituje, poslouchá. Zajistěte si své místo na festivalu

Nenechte si ujít to nejlepší z rozhlasových dokumentů, dramat, reportáží a multimediálních projektů, které zazní na Prix Bohemia Radio 2020.

Letošní ročník mezinárodního festivalu rozhlasové tvorby se uskuteční v Olomouci od 30. března do 2. dubna. Čtyři dny nabité poslechem, debaty, divadelními představeními a workshopy si můžete užít do sytosti, stačí se jen akreditovat.

Na poslechy jedině s akreditací!

Rozhlasové dokumenty, dramata, reportáže a multimediální projekty, které budou bojovat o ceny Prix Bohemia Radio, si můžete vychutnat jedině s akreditační festivalovou kartou. Právě ta vám otevře dveře do světa nejrůznějších zvuků a žánrů, ke kterým si prostřednictvím vlastní fantazie přiřadíte obraz.

Jak se akreditovat?

Prvně vyplňte jednoduchý akreditační formulář. Po svém příjezdu na festival pak v Akreditačním centru předložte potvrzenku s QR kódem, která vám po vyplnění formuláře dorazila na e-mail. Kromě detailnějších informací o festivalu obdržíte akreditační kartu se speciální festivalovou tašku. S akreditací se pak můžete ihned vydat na festivalový poslech.

Akreditační centrum Prix Bohemia Radio

Festival Prix Bohemia Radio je blíž, než si myslíte, a Olomouc taky! Akreditujte se co nejdříve.